پرداخت سریع

به منظور رفاه حال شما همراهان همیشگی فروشگاه زیرود شیوه های مختلفی برای پرداخت را تعریف نموده ایم. چنانچه محصولی مورد تایید شما واقع شد می توانید یکی از شیوه های معرفی شده در زیر را انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

پرداخت از طریق درگاه بانکی

در این روش شما با انتخاب محصول و اضافه کردن آن به سبد خرید به صفحه درج اطلاعات مورد نیاز همچون نام و نام خانوادگی، آدرس، کدپستی و شماره تماس هدایت می گردید. پس از آن با انتخاب دکمه “تسویه حساب” به صفحه پرداخت هدایت می گردید. با درج اطلاعات کارت بانکی و پرداخت هزینه کد پیگیری برای سفارشتان صادر می گردد. تقاضا می گردد این کد را یادداشت نموده و یا به خاطر بسپارید تا در صورت نیاز به پیگیری سفارش مراحل کار با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

پرداخت بصورت کارت به کارت

در این حالت کافیست سری به فروشگاه زیرود زده و محصول یا محصولات مورد نظرتان را انتخاب نمایید. با احتساب هزینه های هرمحصول شما می توانید مبلغ نهایی را به شماره کارت 6219861916156606 متعلق به جواد کاظمی تکلیمی واریز نمایید پس از آن کافیست با شماره 09113400343 (پشتیبانی سایت) تماس گرفته و شرح سفارش خود را به همراه اطلاعات مورد نیاز برای ارسال همچون نام و نام خانوادگی، آدرس، کد پستی و شماره تلفن اعلام نمایید تا سفارش شما در سریعترین زمان آماده ارسال گردد. نوجه داشته باشید که رسید انتقال وجه را از بین نبرید زیرا همین رسید دال بر تایید سفارش شماست و بدون آن تایید واریزی شما دشوار خواهد بود.